žení a milý hosté/obchodní partneři,

jako
žto noví majitelé hotelu Dania, si Vám dovolujeme touto cestou oznámit, že

od 1. dubna 2019 dojde k přejmenování hotelu Dania na hotel HUBERT.

Hledáte to pravé místo k odpočinku od stresu, kde budete moci jen tak lenošit a nechat se hýčkat?

Nebo dáváte raději přednost aktivní dovolené plné výletů a k  odpočinku Vám stačí pohodlné

ubytování vprostředí přímo stvořeném pro výlety? Ať tak či tak, jste u nás správně! Nově otevřený hotel HUBERT (dříve Dania)

Vám nabízí komfortní ubytování v České Kanadě v 18 pokojích s kapacitou 43 lůžek.

Rádi Vás také uvítáme i v naší restauraci. Ochutnat můžete nejen tradiční pokrmy, ale i výběrbizoních specialit znaší farmy a výborné dezerty. V letním období Vám také bude k dispozici slunná terasa.

Hotel je ideální místo pro konání svateb nebo oslav. Služby našeho hotelu může využít i firemní klientela pro školení, teambuldingy a další akce, které můžeme obohatit o volnočasové programy zaměřené na cyklovýlety, procházky po okolí či pouze relaxací.

Slavonice jsou bránou do přírodního parku Česká Kanada. Vynikají svou jedinečností a historický památkami. Jsou součástí Jihočeského kraje a rozléhají se na pomezí Čech, Moravy a Rakouska. Velmi pozoruhodné jsou zdejší dochované pozdně gotické a renesanční domy na obou náměstích. Jejich vzácné sgrafitové fasády, freskové sály a složité sklípkové klenby v interiérech Vás jistě zaujmou. Dobrodružným zážitkem je také návštěva unikátní technické památky – městského podzemí. Navštívit můžete také Slavonickou městskou věž, Kostel Božího Těla či freskový nebo Cechovní sál.

Váš duševní život má zásadní účinky na Vaše zdraví a naším cílem, je aby všechny chvíle, které u nás prožijete, byly plné bezstarostného užívání si pohody.

Těšíme se na Vás!